#39 Park Gródek Jaworzno - gdzie na krótką wycieczkę z dzieckiem ?


Witajcie Kochani! Wpadłam na mały pomysł powstania mini poradników na Wycieczki (bliższe i dalsze) z dzieckiem. Pogoda ostatnio sprzyja, więc myślę, że taki informacje mogą komuś się przydać. Dzisiaj super miejscówka - Park Jaworzno Gródek - Kamieniołom. Szkoda,że zanim wpadłam na tą serie nie pomyślałam, żeby zabrać w to cudowne miejsce aparatu i porobić trochę zdjęć - dlatego w tym wpisie posilam się aparatem w komórce. Obiecuje poprawę w kolejnej notce.


Miejsce jak widzicie jest cudowne, ścieżka na wodzie ok 130 długości pozwala ochłodzić stopy, można bowiem stąpać po niej boso - woda jednak jest na tyle płytka, że mogą po niej przejść także osoby które nie chcą ściągać butów :)Miejsce jest pełne zieleni, można odpocząć na trawie z dala od miejskiego zgiełku. Nasza Oliwka była wniebowzięta.


Żałujemy tylko że byliśmy tam tak krótko i nie zdarzyłam porobić więcej zdjęć - ale wrócimy tam na pewno i wtedy uzupełnię fotorelacje. Polecam to  miejsce z całego serca. A Wy gdzie lubicie jeździć na południu Polski?


Sukienka - Sugrafree
Plecak - Uszyte

1 komentarz:

  1. Miejsce wydaje się być idealnym na rodzinny wypad. My póki co skupiamy się na Krakowie i okolicach, ale kto wie czy z czasem nie zdecydujemy się na dłuższe wypady.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Ona wie lepiej! , Blogger