#10 In the morning light


kilka dni temu pokazywałam Wam inspiracje oraz projekt wg którego wykonaliśmy naszą kuchnie. zależało nam, żeby wykorzystać jak najbardziej wysokość naszego mieszkania - ponad 3 metry. kuchnia jest otwarta na salon, więc chcieliśmy, aby miała ciepły, nowoczesny i "pokojowy" styl. chyba się udało. to co jeszcze nam zostało do zrobienia to oświetlenie oraz stół, który będzie stał koło okna oddzielając trochę kuchnie od salonu.

Robin Schulz - In the morning light


półeczka na wina, to rzecz o której marzyłam od dawna ;-)
uwielbiam czarne piekarniki. mój wybór padł na piekarnik Samsung z funkcją dual cook - możliwość pieczenia w 2 potraw jednocześnie lub nagrzanie połowy piekarnika. sprawdza się znakomicie.wygląd + funkcjonalność.
schodki bez których teraz się obejść nie mogę ;-)

Na koniec dołączam zdjęcie porównawcze do projektu by DreamDesign - nieźle wyszło, prawda ;-) 


11 komentarzy:

 1. Ajj....kuchnia do pozazdroszczenia! :) śliczna jest. A taki stołek by mi się przydał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piękna kuchnia! Uwielbiam takie jasne, przestronne wnętrza! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękna kuchnia! jestem oczarowana!

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękna kuchnia! jestem oczarowana!

  OdpowiedzUsuń
 5. pieknie! uwielbiam biale kuchnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękna i myślę, że funkcjonalna! Białe, proste fronty, bez uchwytów to coś co uwielbiam. Wszystko jest takie dopieszczone i każdy element pasuje do całej reszty. Nasza kuchnia jest trochę z odzysku, więc na tak piękną będę musiała jeszcze trochę poczekać, tym bardziej raduję się, kiedy ktoś realizuje swoje wnętrzarskie marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialna kuchnia.Przemyślana w najmniejszym kawałku.Świetnie wykorzystana przestrzeń pod sam sufit. U nas jest podobnie i bez tego samego stołka już się obejść nie mogę:)
  ściskam

  OdpowiedzUsuń
 8. Kuchnia jest powalająca! Serio - świetna :) A nad kuchenką masz jakiś wyciąg, pochłaniacz? Bo wygląda jak by go wcale nie było!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Ona wie lepiej! , Blogger